Rada Rodziców 2019/2020

Prezydium Rady Rodziców :

Przewodniczący          - pani Magdalena Sokólska

Wiceprzewodniczący - pani Dorota Skanecka

Sekretarz                     - pani Anna Adamska

Komisja Rewizyjna :

pani Justyna Łukowska

pani Katarzyna Podłaszczyk

pani Katarzyna Wysocka

Regulamin rady Rodziców

Wysokość składek w roku szkolnym 2019/ 2020 :

50 zł - na cele statutowe ( jeżeli w szkole uczy się jedno dziecko)

40 zł - na cele statutowe ( dotyczy drugiego i trzeciego dziecka w szkole )

40 zł - na ksero

Pieniądze można wpłacać:
  • do przewodniczącego klasowej Rady Rodziców
  • w kancelarii szkoły
  • bezpośrednio na konto bankowe Rady Rodziców, wpisując cel wpłaty oraz imię, nazwisko oraz klasę ucznia                                                                                      (np. darowizna na Radę Rodziców/ ksero - Anna Kowalska - 4b)
Nr konta bankowego Rady Rodziców:

32 1930 1624 3009 6802 2363 0001

BPS S.A. w Białymstoku z/s w Wasilkowie

TERMINARZ ZEBRAŃ RADY RODZICÓW

I semestr

( spotkania odbywają się w sali nr 6, od godziny 18.00 )

9 stycznia

Szanowni Rodzice

Wszyscy czasem potrzebujemy pomocy, rozmowy, porady. Nie zawsze wiemy, jak załatwić sprawę, rozwiązać problem, gdzie się udać, by coś zmienić. Dlatego organizujemy grupę wsparcia dla rodziców. Inicjatywa wyszła od Rady Rodziców, dlatego też osobą do kontaktu jest pani Agnieszka Lulewicz, która udostępnia Państwu swój numer telefonu 608486959.

Z panią Lulewicz można się kontaktować telefonicznie lub osobiście w szkole, po spotkaniach Rady Rodziców.