Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26/6/2020
Aktualności

Tegoroczne zakończenie zostało ze względów bezpieczeństwa na dwa dni. 25 czerwca świadectwa potrzymali uczniowie klas VIII, VII i po raz pierwszy – I. Dla wszystkich było to ogromne przeżycie. Ósmoklasiści żegnali się ze szkołą, uczniowie klasy VII zakończyli pierwszy rok nauki w SP 1, zaś pierwszaki – swój niezwykły pierwszy rok prawdziwej nauki szkolnej.

26 czerwca 2020 r. rok szkolny zakończyły klasy IV, V, VI.Podobnie jak poprzedniego dnia odbyło się to godnie z zasadami bezpieczeństwa.Nietypowa forma zakończenia roku nie zepsuła jednak nastroju uczniom, którzy z radością witali dziś nie tylko swoich rówieśników, ale też … nauczycieli.Nauczycieli również ogromnie cieszył widok uczniów, bo czymże jest bez nich szkoła?

Za Wami, Drodzy Uczniowie, trudny sprawdzian z pracy zdalnej. Teraz zasłużone wakacje. Życzymy Wam wspaniałego odpoczynku, wielu wrażeń i pięknych wspomnień. Do zobaczenia we wrześniu!