XIII Rzutowy Puchar Orlątka

10/2/2020
Sukcesy

W dniu 19.01.2020 r. w Supraślu odbył się XIII Rzutowy Puchar Orlątka. W zawodach startowało 25 zawodników z Hajnówki, Sokółki,Supraśla i Wasilkowa. Sportowcy rozegrali 3 konkurencja – spinning cel,spinning sprawnościowy oraz konkurs sprawnościowy (piłeczki). Miło nam poinformować, że uczniowi naszej szkoły odnieśli niemałe sukcesy:

W kategorii do lat 12 Mateusz Samostoj zajął I miejsce, a Piotr Marciniak – III. W kategorii do lat 14 na 2. pozycji uplasował się Paweł Bernacki. W kategorii do lat 16 III miejsce zdobył absolwent naszego gimnazjum –Damian Borona.

Zwycięzcy z pierwszych trzech miejsc zostali uhonorowani pucharami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi w postaci sprzętu wędkarskiego.Wszystkim serdecznie gratulujemy!