Wybory samorządowe

15/6/2018
Samorząd

To nie pomyłka – faktycznie wczoraj (14.06.2018) odbyły się wybory samorządowe. Co prawda nie do władz gminnych, lecz do Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej nr 1 w Wasilkowie. W komisji wyborczej zasiadała m.in. obecna Przewodnicząca – Albertyna, której należą się wielkie brawa za jej doczasową działalność i umiejętności organizacyjne oraz wiele innych pozytywnych cech.

Sondaże przedwyborcze dość jednoznacznie wskazywały kandydatkę, która zastąpi ją w kolejnym roku szkolnym. Dużo większe emocje budzą osoby zastępcy oraz opiekuna samorządu. Zaangażowanie i pomysłowość pani Sylwii Czech trudno będzie przebić.

Znamy już wyniki.

Wyniki wyborów na przewodniczącą i wiceprzewodniczącą oraz opiekuna Samorządu Uczniowskiego 2018/2019

Przewodnicząca SU – Milena Urbańska 2e

W wyborach na wiceprzewodniczącą SU brało udział 230 osób, oddano 6 głosów nieważnych.

Amelia Wiszenko- 119

Eliza Sochoń-105

W wyborach na opiekuna SU brało udział 231 osób. Oddano 5 głosów nieważnych

Justyna Jezierska- 47

Mariusz Sokołowski-32

Katarzyna Kondratowicz- 26

Wojciech Poznański- 25

Sylwester Woś- 25

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Czeka ich ciężka praca.