14/2/2020
Samorząd

Zaczerwieniło się dziś w naszej szkole od kolorowych ubrań, serduszek, walentynek i rumieńców. Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową, a jego przedstawicielki dopilnowały, by listy trafiły dziś do adresatów.

Słodkim akcentem był kiermasz ciast i ciasteczek. Uczniowie klas VI własnoręcznie przygotowali wypieki i kusili nimi wręcz nieprzyzwoicie. Kto nie zaopatrzył się wcześniej w kartkę walentynkową, mógł również dokupić walentynkę przygotowaną przez samorząd. Zebrane pieniądze zostaną przeznczone na cele charytatywne.

Niezwykle miłym akcentem tego dnia była również wizyta przedstawicielek Kreatywnego Wasilkowa i MOAK-u. Roześmiane, poprzebierane panie zadbały dziś o to, by w Wasilkowie zapanował nastrój radosnego święta, podczas którego okazujemy sobie przyjaźń.