Spotkanie autorskie

11/10/2018
Biblioteka

Już wkrótce (25.10.2018) uczniowie naszej szkoły zmierzą się z testem konkursy czytelniczego „Czy znasz twórczość…?”. Jednym z zadań będzie znajomość biografii pisarzy, których dzieła trzeba przeczytać. Aby dowiedzieć się o nich czegoś więcej, uczestniczymy w spotkaniach autorskich. Przyjemność udziału w takim spotkaniu miały ostatnio (9.10.2018) cztery uczennice naszej szkoły pod opieką pani Urszuli Zajkowskiej. Dowiedziały się, co skłoniło Barbarę Mikulską do pisania oraz skąd bierze pomysły na nową fabułę. Zostały zapoznane z projektem przyszłego dzieła, a przy okazji wykazały się dużym wyrobieniem czytelniczym.W zamian zostały obdarowane przez autorkę bardzo miłymi dedykacjami w zakupionych książkach i zachęcone do pisania, bo to pozwala przeżywać przygody.