Słoikowy zwierzyniec

23/10/2020

Każdy z nas wie, do czego służą słoiki. Przechowujemy w nich różne przedmioty, robimy przetwory na zimę, kupujemy gotowe produkty, a potem bardzo często wyrzucamy do pojemników na szkło. Klasa 2 a postanowiła jednak udowodnić, że słoik może posłużyć do wykonania pracy plastyczno- technicznej. Poszła w ruch wyobraźnia, a trzeba przyznać, że dzieciom jej nie brakuje.🙂 Zaszalały nożyczki, pomogły kolorowe papiery, bibuła, piórka, plastelina, kasztany i szyszki. I oto są: przepiękne zwierzęta: lisy, pszczoły, sowy, a nawet jeż, świnka i nosorożec.

Uczniowie i uczennice z klasy 2a demonstrują wykonane przez siebie zwierzęta i owady ze słoików