Rekrutacja do szkół średnich

14/5/2019
Aktualności

Ruszyła rekrutacja do szkół średnich. Jak zwykle należy wypełnić formularze elektronicznie, a następnie po wydrukowaniu dostarczyć do szkoły pierwszego wyboru. W tym roku istnieje możliwość wybrania aż 6 szkół i dowolniej liczby profili. Żeby się w tym wszystkim nie pogubić, trzeba uważnie zapoznać się z zasadami oraz aplikacją rekrutacji. Wszystkie potrzebne informacje umieszczone są na stronie bialystok.edu.com.pl. Można również uzyskać pomoc w szkole – pani Joanna Sobolewska przeprowadziła lekcje informacyjne dotyczące elektronicznej rekrutacji oraz wszystkich towarzyszących jej zagadnień.Uczniowie klas ósmych wyszli z zajęć bogatsi o znaczną porcję potrzebnej wiedzy, choć również nieco przytłoczeni ciążącą na nich odpowiedzialnością.