Redakcyjne spotkanie na szczycie

23/10/2020
Projekty

Redakcja Świadomych Świata już planuje nowe działania. Przede wszystkim trwają wytężone prace nad naszą redakcyjną stroną internetową. Poza tym chcemy zainteresować Was tematem smogu. Dlaczego? Ponieważ dzisiaj jest szczególnie niebezpieczny. Ułatwia przenoszenie wirusów oraz zwiększa ich szkodliwą działalność w umęczonych zanieczyszczeniami płucach człowieka. Zastanówmy się wspólnie, co możemy zrobić, by nad naszymi miejscowościami nie wisiała smogowa chmura.

W tym tygodniu spotkaliśmy się też z panią Dyrektor Lucyną Bejm, która wspiera nasze starania. Tym bardziej, że świetnie pasujemy do tematu najnowszego szkolnego projektu Erasmusa, również poświęconego klimatowi oraz ochronie środowiska. Pani Dyrektor zaproponowała nam uczestnictwo w konkursie na logo nowego Erasmusa. Może i Wy chcielibyście opracować projekt? Jeśli tak, to wykonajcie go starannie graficznie (technika dowolna) i prześlijcie jego zdjęcie, skan, plik na adres: biblioteka.sp1wasilkow@gmail.com

Na zdjęciu znajduje się pani Dyrektor wraz z grupą młodych chłopców i dziewcząt, słuchających tego, co mówi
Na zdjęciu znajduje się pani Dyrektor wraz z grupą młodych chłopców i dziewcząt, słuchających tego, co mówi
Na zdjęciu znajduje się pani Dyrektor wraz z grupą młodych chłopców i dziewcząt, słuchających tego, co mówi