Projekt czytelniczy kl. IIa

31/10/2020
Biblioteka
Logo przedstawiające czerwony przód lokomotywy, obok czarny napis drukowanymi literami Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

W naszej szkole realizujemy Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Wszystkie klasy są w trakcie realizacji projektów czytelniczych. Dziś np. bibliotekę odwiedzili uczniowie klasy 2a. Przygotowaliśmy dla nich najciekawsze pozycje, dopasowane do tematyki projektu, który realizują. Kolorowe książki przyciągały oczy. Każdy znalazł wśród nich coś dla siebie. Aż miło było popatrzeć, z  jaką radością nasi młodzi czytelnicy przeglądali, a potem wypożyczali wybrane lektury.

Grupa drugoklasistów przed biblioteką szkolną
Czworo dzieci w bibliotece wybiera książki do wypożyczenia
Czworo dzieci w bibliotece wybiera książki do wypożyczenia
Grupa dzieci pokazuje wybrane przez siebie książki

Po godzinie do biblioteki dotarło następujące zdjęcie:

10 dziewczynek siedzi na schodach i czyta książki

Tak 2a spędzała przerwę! Ten widok ucieszy serce każdego mola książkowego.