Pożegnanie absolwentów

20/6/2019

Tak niedawno rozpoczynali naukę. I oto nadszedł moment, by pożegnać ostatnich absolwentów Gimnazjum i pierwszych absolwentów Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego. 19 czerwca tryumfalnie zakończyli rok szkolny. Tak wielu „Złotych Absolwentów” chyba nigdy wcześniej nie było! Stypendia za wyniki w nauce i sukcesy sportowe otrzymało aż 57 uczniów. Nagród za świadectwa z wyróżnieniem i za wzorową frekwencję przyznano jeszcze więcej. Podczas gali odbierali też nagrody ci, którzy zaangażowali się w działalność orkiestry,Odysei Umysłu, reprezentowali z sukcesami szkołę podczas konkursów, promowali ją swoją pracą i postawą. A jeśli nawet ktoś nie został uhonorowany podczas uroczystości, to i tak z pewnością pozostanie na zawsze częścią tej szkoły, a ona pozostanie w nim. Tu dorastali – z nieopierzonych 13-latków zmieniali się w niemal dorosłych ludzi, podejmujących pierwsze życiowe decyzje (dotyczące wyboru dalszej ścieżki kształcenia). Szkoda, że musimy się z nimi rozstać. Życzymy Wam powodzenia, drodzy Absolwenci, szerokiej drogi!

Więcej zdjęć na wasilkowonline.pl