Postanowili, że wygrają

13/11/2017
Samorząd

Otrzęsiny to rozrywka, z założenia impreza niepoważna – Oni jednak podeszli do niej jak najbardziej serio. Przede wszystkim już od jakiegoś czasu Weronika Pul– naczelny scenarzysta klasy - tworzyła autorski, rymowany scenariusz przedstawienia. Potem były próby i podział pracy przy dekoracjach. Nic dziwnego, że Ich „Pingwiny z Madagaskaru” z miejsca podbiły serca publiczności i jury. Nie chcieli zdradzić, czy po nocach trenowali też do innych konkurencji, ale byli najlepsi nawet w zbieraniu ziemniaków! Świetnie wypadli w tańcu towarzyskim, konkursie „Jaka to melodia?” i jedzeniu bitej śmietany bez pomocy rąk. Do sukcesu klasy przyczynili się wszyscy, a pani Katarzyna Kondratowicz –  ich wychowawczyni – zdobyła 2 punkty w rzutach do kosza. Zbiorowy wysiłek się opłacił – zdobyli Bilet (specjalnie pisany wielką literą, bo duży;) do kina i … coś jeszcze ważniejszego – poczucie, że są zespołem, który razem może osiągnąć wszystko.

Klaso VII a – gratulujemy Wam zasłużonego zwycięstwa!

Oczywiście był też wygrany w kategorii klas IV, w końcu młodsi uczniowie też stanęli przed nie lada wyzwaniami. Wśród naszych wszędobylskich czwartoklasistów najlepsza okazała się klasa IV b prowadzona przez panią Agnieszkę Polak. Im również winszujemy z całego serca.

Dodać musimy jeszcze jedną ważną informację, bez której ten krótki artykuł byłby niepełny. Jury miało naprawdę ogromny problem z wyborem zwycięzców, ponieważ wszystkie klasy walczyły ambitnie, żadna do końca nie złożyła broni i pewnie jeszcze nie raz pokażą, na co je stać.