Posłuchaj audiobooka

11/5/2020
Biblioteka

Co się robi w bibliotece? Wypożycza się książki! A co zrobić, gdy jest zamknięta? Nagrać własną i podzielić się nią z innymi. Na taki pomysł wpadła autorka bloga „Zaczytana kwarantanna” – publikuje na swojej stronie audiobooki nagrane przez rodziców dzieciom.

Nasi uczniowie udowodnili, że też potrafią. Wybrali swoje ulubione baśnie, bajki, wiersze i wierszyki, a następnie pięknie je przeczytali bądź wyrecytowali, jednocześnie nagrywając dyktafonem. Teraz najlepsze audiobooki prezentujemy na naszej stronie. Posłuchajcie, bo naprawdę zrobili kawał dobrej roboty. Szczególnie zachęcamy rodziców klas młodszych. Może pierwszoklasiści zainteresują się bajką czytaną przez nie tak znowu dużo starszych kolegów i koleżanki. Dziś pierwsza część, jutro zamieścimy na stronie kolejne. Słuchajcie z nami!

Czarna owieczka cz. 1, Czarna owieczka cz. 2

Cudowna lampa Aladyna

Pinokio

Trzy świnki