Nocka w szkole

6/3/2019

Co się dzieje nocą w szkole? Może „kostek” opuszcza salę biologiczną i gra w berka z dinozaurem? Mogli się o tym przekonać uczniowie klasy 3c, którzy pod koniec lutego zorganizowali nockę w szkole. Niestety, nie chcą oni zdradzać tajemnic, wiemy więc tylko, że czas spędzony wspólnie był naprawdę udany. Nie mogło się obyć bez gry w siatkówkę, wesołych rozmów, gier towarzyskich, oglądania filmu i  nieodłącznej pizzy. Opiekę sprawowały: wychowawczyni klasy – pani Ewa Karpacz i pani Katarzyna Rybnik, ucząca młodzież języka polskiego. Wszyscy byli niezwykle zadowoleni.

Dodajmy, że to już druga nocka w tym roku – pierwszą zorganizowała klasa 3 d wraz z wychowawczynią – panią Aliną Pieszko. To również była bardzo udana zabawa.