Laureatka Ósemeczki odebrała nagrodę

4/10/2020
Wolontariat

W ubiegłym roku szkolnym pisaliśmy o sukcesie Moniki Musiejuk, wówczas uczennicy klasy V, która została laureatką „Ósemeczki” w konkursie „Ośmiu Wspaniałych”. Monika jest zapaloną wolontariuszką, bez przerwy chciałaby działać na rzecz innych, wciąż w ruchu, zawsze z głową pełna nowych pomysłów. Jej zaangażowanie zostało docenione. W ubiegłym tygodniu mogła wreszcie odebrać nagrodę podczas gali zorganizowanej w Supraślu przez Starostwo Powiatowe. Monice, Jej Rodzicom i Opiekunkom ze szkolnego wolontariatu jeszcze raz składamy gorące gratulacje i życzymy jeszcze wielu osiągnięć.

Laureatka Monika
pięć osób wręczających nagrody
Monika z dyplomem na te niebieskiego plakatu Powiatu Białostockiego z herbem i hasłem z sercem do ludzi
podziękowania dla nauczycieli prowadzących wolontariat