Konflikt pokoleń?

27/11/2018
Biblioteka

26 listopada odbyło się drugie spotkanie w ramach projektu „Rozmowy przy wspólnym stole” organizowanego przez Bibliotekę Miejską w Wasilkowie. Tym razem oprócz uczniów i nauczycieli naszej szkoły pani Anna Łukaszewicz zaprosiła panie z wasilkowskiego koła seniorów. Tematem rozmowy była różnica pokoleń. Okazało się, że oprócz oczywistych różnic, jest też wiele rzeczy,które mogą stanowić pomost między pokoleniami i tylko od nas zależy, czy potrafimy je wykorzystać. Pięknie podsumowała to Zuzia, mówiąc, że jeśli nie będziemy wspólnie spędzać czasu i rozmawiać, to nic nas nie połączy.

Cykliczne spotkania przy wspólnym stole to ciekawy pomysł.Zapraszamy również innych do udziału, można przyłączyć się w każdej chwili.Warto rozmawiać.