Kolędnicy

20/12/2018
Teatr

Prapremierowe przedstawienie „Kolędników” już za nami. Pani Urszula Zajkowska przeszła samą siebie – rozmach spektaklu przebił nawet ubiegłoroczne rusztowanie rodem z Teatru „Buffo”. Na pełną relację zapraszamy,gdy przedstawienie zobaczą jutro uczniowie – dziś niech stanowi jeszcze tajemnicę i niespodziankę. Na razie musi wszystkim wystarczyć informacja, że rodzice z chęcią obejrzeliby je ponownie, tak im się podobało. Gratulujemy wszystkim wykonawcom i ich reżyserowi, scenarzyście, scenografowi i „kostiumolożce”w jednym, czyli pani Uli.

Serdeczne podziękowania należą się też tym, którzy pomogli w realizacji, czyli rodzicom naszych uczniów i panu Dariuszowi Zajkowskiemu - niezawodnemu operatorowi dźwięku i oświetlenia.

Relacja i zdjęcia na wasilkowonline.pl