Finałowy występ Odyseuszy

4/4/2019
Odyseja

Cztery miesiące wytężonej pracy, łamania głowy nad rozwiązywaniem problemów, wymyślania twórczych rozwiązań, mnóstwa godzin spędzonych w szkole, nieprzespanych nocy. Gdyby ich zapytać, czy było warto,odpowiedź byłaby jedna – TAK! Nasi Odyseusze osiągnęli sukces w postaci występu w ogólnopolskim finale Odysei Umysłu i godnie walczyli z ok. 230 drużynami z całego kraju. Finał oznacza jednocześnie: morderczy wysiłek, wielki stres,ogromną presję czasu i doskonałą zabawę w niepowtarzalnej atmosferze. Dlatego warto brać udział w Odysei Umysłu, warto wciąż rozwijać swoją kreatywność,warto wreszcie pokonywać własne ograniczenia. Gratulujemy naszym uczniom i ich opiekunom, ale również drużynie z IV LO (w której działa nasz absolwent Paweł),która będzie reprezentować Polskę na finałach światowych.

a to pożegnalne, finałowe światełka