Dzień Bibliotek i Bibliotekarzy

8/5/2020
Biblioteka

Witajcie, Kochani

Dziś - 8 maja – przypada Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek. Dla naszych starych, wiernych fanów, którzy w czasach normalnej nauki szkolnej gościli codziennie w przytulnym zaciszu (czasem gwarnym – ot taki żarcik:) biblioteki oraz dla tych, którzy dopiero w czasach zarazy docenili dobrodziejstwo książek, a także dla tych, którzy jeszcze nie odkryli tej jednej, jedynej wymarzonej i ukochanej …książki, która zachęci ich do czytania, czyli dla Wszystkich mamy dziś sympatyczny filmik.

Jednocześnie informujemy (całkiem oficjalnie), że tym świętem rozpoczynamy Tydzień Bibliotek. Poczynając od dziś aż do 15 maja,będziemy Wam przedstawiać i proponować różne atrakcje.

Tydzień Bibliotek to jedno z licznych działań, które jeszcze przed nami w ramach Narodowego Programu Czytelnictwa. Co dalej? Zobaczycie, gdy będziecie zaglądać do naszych bibliotecznych zakładek.