Dzień Babci i Dziadka

13/2/2020
Aktualności

12 lutego naszą szkołę odwiedzili wyjątkowi goście, czyli babcie i dziadkowie uczniów klasy 1a. Zostali zaproszeni na krótkie spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka, podczas którego usłyszeli, jak bardzo są kochani i potrzebni w życiu pierwszoklasistów. Oczywiście po takich słowach nie mogło obyć się bez wzruszeń, uścisków i buziaków. Były też prezenty własnoręcznie przygotowane przez dzieci. Bardzo dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za to, że chcieli nas odwiedzić i jeszcze raz życzymy „pysznego ciastka, herbatki z cytrynką i kolorowego parasola na niepogodę…”.

Na zaproszenie wnuków przybyli do szkoły również dziadkowie i babcie uczniów I b. 13 lutego maluchy przedstawiły wiersz Juliana Tuwima „Rzepka”, budząc entuzjazm zgromadzonej publiczności. Pamiątką wydarzenia jest wspólne zdjęcie kilku pokoleń.