Dla każdego coś miłego

10/6/2019
Aktualności

Interesujesz się historią? Lubisz broń i walkę? Cenisz mistrzowsko wykonane utwory organowe? Kochasz zwierzęta? Pasjonuje Cię podwodne życie mórz i oceanów, a może wolisz przestrzeń kosmiczną? Chętnie zwiedzasz klimatyczne miejsca? Twoim ulubionym zajęciem są romantyczne spacery nad morzem podczas zachodów słońca? Kręci Cię świetna zabawa w roześmianym towarzystwie?Każdy, kto na choćby jedno z tych pytań odpowiedział twierdząco, z pewnością powinien pojechać na wycieczkę z klasami: 3c, 3d i 3e oraz paniami: Ewą Karpacz, Aliną Pieszko, Dorotą Moniuszko-Puczyńską i Barbarą Nowicką. Czterodniowa wyprawa wypełniona była wrażeniami po brzegi. Nie było czasu na nudę.Pierwszego dnia po długiej jeździe z Białegostoku uczestnicy chętnie rozruszali się, zwiedzając gdańską starówkę i Westerplatte. Drugiego dnia podziwiali oliwskie organy i park wokół Pałacu Opatów, by już po chwili przechadzać się ponowoczesnej Gdyni z jej Oceanarium, a zaraz później cieszyć oczy widokiem wdzięcznych fok na Helu. Trzeci dzień także był pełen wrażeń i jednocześnie sprzeczności – z jednej strony rejs statkiem, morze piasku na wydmach w Łebie,z drugiej coś dla miłośników broni, czyli Muzeum Wyrzutni Rakiet. Czwartego dnia - klimatyczny Toruń - czyli połączenie podróży w czasie i przestrzeni (kosmicznej)ze słodkimi piernikami. To wszystko przeplatane spacerami brzegiem morza i wesołą zabawą podczas dyskoteki. Jedynym minusem wycieczki jest to, że się skończyła.