Co tym razem wyśpiewała Agata?

30/11/2018
Sukcesy

Dnia 15.11. 2018 r w Łomży odbyła się 13 edycja Konkursu Piosenki i Poezji Patriotycznej „Polska to MY" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łomży. W tegorocznej edycji wzięło udział 120 uczestników z 27 szkół województwa podlaskiego. Agata Daniłowicz zdobyła III miejsce, prezentując piosenkę „Historie zagubione”.

W dniach 16-18.11.2018 r. w Krakowie odbył się finał „Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej”. Na scenie Filharmonii Krakowskiej Agata miała możliwość zaprezentowania 2 utworów: „Honor i gniew” oraz „Historie zagubione". Nasza uczennica była najmłodszą uczestniczką w kat. 14-18 lat. Jury przyznało Agacie wyróżnienie.

Agata otrzymała też wyróżnienie na IX Podlaskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznych, który odbył się w dniach 24-25 11 2018, a realizowanym był przy finansowym wsparciu Prezydenta Miasta Białegostoku, rzeczowym wsparciu Marszałka Województwa Podlaskiego oraz przy współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej.