Biblioteka wciąż działa pełną parą

31/10/2020
Biblioteka

Uczniowie klasy 1 właśnie zakończyli pracę z pierwszą częścią swojego podręcznika i przyszli do biblioteki, by zwrócić książkę. Niektórzy byli nieco onieśmieleni, ale wśród pierwszoklasistów są też stali bywalcy naszej biblioteki. Świetnie wiedzą, jak się po niej poruszać (nawet w obowiązującym reżimie sanitarnym!) i odwiedzają ją codziennie. Dodajmy również, że bardzo chętnie czytają swoje książeczki w realizowanym projekcie czytelniczym. Jak tak dalej pójdzie, to trzeba ich będzie pasować nie na czytelników (bo są już nimi całą gębą), ale  na pożeraczy książek (na szczęście w sensie przenośnym!)

Pierwszoklasiści wchodzą do biblioteki

klasa I i ich wychowawczyni w bibliotece
Dzieci z klasy 1 stoją przed kontuarem w bibliotece, oczekując na zwrot książek
dzieci w bibliotece oddają podręczniki