Biblioteka szkolna zaprasza na spotkania autorskie

19/10/2020
Biblioteka

Adam Wajrak – nie ma chyba nikogo, kto nie znałby pana Wajraka, jego miłości do dziko żyjących zwierząt oraz jego wspaniałych, dowcipnych książek. W naszej bibliotece mamy już kilka, a wkrótce planujemy dokupić następne.

Na razie jednak chcielibyśmy zaprosić Was na spotkanie  z tym cenionym autorem. W szkole nie byłoby to niestety możliwe, ale od czego mamy internet? Dlatego zapraszamy Was właśnie na transmisję online ze spotkania, które odbędzie się 19 października 2020 r. o godz. 19.00. Rozmowę poprowadzi Justyna Suchecka. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Instagram.com/empikcom.

Na spotkaniu można będzie zapoznać się m.in. z książką „Kuna za kaloryferem”, poznać jej bohaterów i dowiedzieć się, jakie były ich dalsze losy.

Zachęcamy gorąco!