Bale kończące semestr

20/1/2018
Samorząd

VIP to z angielskiego Very Important Person, czyli bardzo ważna osoba. W naszej szkole mamy bardzo wiele takich osób. Potwierdziła to liczna frekwencja na dorocznym balu VIP-a. W tym roku impreza odbywała się osobno dla klas IV i pozostałych (czyli VII sp oraz II i III gimnazjum).  Atrakcji nie zabrakło, wszyscy mogli się wyszumieć i naprawdę dobrze bawić. Na głodnych czekał poczęstunek w postaci pizzy. I, jak widać na zdjęciach, cieszył się dużym zainteresowaniem.

Czwartoklasiści bawili się na balu przebierańców, co dodatkowo podniosło rangę wydarzenia. Ich bal zorganizowany został przez Radę Rodziców i Mały Samorząd Uczniowski, ponadto swoją kreatywnością wsparł go wolontariat studencki „Projektor”, który na zaproszenie pani Aliny Pieszko poprowadził kilka zabaw dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Uczestnicy maskarady zaskoczyli niebanalnymi strojami, wśród których królowały postacie z „Gwiezdnych Wojen”. Rodzice zapewnili uczniom poczęstunek w postaci napojów, pizzy i lodów, a o dekoracje zadbali uczniowie klas IV. Zabawy było co niemiara.

Więcej zdjęć na wasilkowonline.pl