Bal choinkowy pierwszaków

12/2/2020

10 lutego tłum księżniczek, smerfetek, różnorakich zwierzątek, kelnerów, Dorotek z Krainy Oz oraz superbohaterów z klas I opuścił szkołę, by świetnie bawić się na balu choinkowym zorganizowanym w Podlaskim Instytucie Kultury w  Spodkach.  Na dzieci czekały liczne atrakcje: najpopularniejsza muzyka, konkursy, pokaz iluzjonisty, poczęstunek. Zabawa miała oczywiście swój motyw przewodni, czyli dawno, dawno temu... i co ciekawe nie odwoływał się  on do baśni czy „Gwiezdnych wojen”, a do czasów prehistorycznych, gdy nie było jeszcze (o zgrozo!) komputerów, smartfonów i internetu. Co wówczas robili ludzie w wolnym czasie? Dokładnie to samo, co pierwszoklasiści na balu. Kto chce wiedzieć więcej, niech zapyta dzieci.